2015 Yılının En Güçlü Akıllı Telefonu
2015 Yılının En Güçlü Akıllı Telefonu

Samsung markasına ait olan Galaxy S6 edge Plus modeli çıktığı günden bu yana son derece büyük övgü almıştır. Daha güçlü, daha büyük ve şu anda mevcut olan en hızlı Android işletim sistemi telefon olarak belirtilmiştir.

Bu konuda en güçlü akıllı telefon hangisi olduğu da belirlenmiştir. Ancak bu belirleme sonucunda her şeyin göründüğü gibi olmadığı da ortaya çıkmıştır. Bunun nedeni de girdiği her bir testte bu modelin önüne geçen bir cihaz bulunmaktaydı.

Üstelik önüne geçen cihazlar S6 edge Plus modelinden yaklaşık 6 ay kadar daha eski model cihazlardır. Peki, 2015 yılına ait olan en güçlü akıllı telefon hangisidir? İşte bu konuda merakınızı giderecek ve sıralamayı takip edebilecek liste sizlere sunulmuştur. Ayrıca bu puanlama konusuna girmeden önce en güçlü ve en etkili akıllı telefonlar belirlenirken izlenen yolu açıklamak gerekir.

2015 Yılının En Güçlü Akıllı Telefonu  Bu liste kapsamında en güçlü akıllı telefon olarak 6 adet amiral gemisi seçilmiştir. İlk sıralarda Galaxy S6 edge+, Galaxy S6, HTC One M9, HTC One Plus, Sony Xperia Z3+ ve LG G4 cihazları belirlenmiştir. Daha sonrasında hepsi üç ayrı test uygulamalarında performans testlerine tutulmuştur.

Sizlere 2015 Yılının En Güçlü Akıllı Telefonu hakkında kısaca bilgi vermek istedik lütfen sizlerde bu konu altında yorumlarınızla 2015 yılının en güçlü akıllı telefonu hangisidir düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here