Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi

Uzun zamandır Google markasının yepyeni Android işletim sistem sürümüne vereceği isim konuşulmaktaydı. En nihayetinde bu muamma da sona ermiş oldu. Google markası artık resmen açıklama yaptı; Android 6.0 Marshmallow sürümü.

Son derece eğlenceli ve tebessüm oluşturmayı başaran bu isim, kullanıcıları da memnun etmeyi başarmıştır.

Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Hakkında

Marshmallow aslında lezzetli bir yiyecektir. Ancak bizlerin kültüründe lokumun yerini alamayacağından dolayı çok fazla yer tutmamaktadır. Ayrıca ağıza atıldığında büyüdüğünden dolayı bazen sıkıntılı olabiliyor. Yani çok tercih edildiği söylenemez. Ancak konuya dönecek olursak eğer, Android 6.0 Marshmallow güncel sürümünün yenilik getireceği söylentiler arasındadır.
Google markasının yayınlamış olduğu açıklamada herhangi bir zaman belirtilmeden Android 6.0 Marshmallow güncel sürümü onaylamıştır.

Tarih belirtilmese bile yayınlanan belirli kaynaklarda bu sonbaharda sunulacağından bahsedilmektedir. Yeni güncel sürümün kendisine ait olan bireysel uygulama izni ve parmak izin tarayıcısı gibi yeniliklerin olacağı da bilinmektedir. Bu durum elbette ki rehber, kamera ya da mikrofon gibi hususlara direkt olarak yansıyacak yenilikler arasında yer almaktadır.

Android 6.0 Marshmallow

 

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here