Android 6.0 Marshmallow Özellikleri
Android 6.0 Marshmallow Özellikleri

Android 6.0 Marshmallow Yeni Özellikleriyle Kullanıcılara Sunulmaya Başladı

Android 6.0 Marshmallow merakla bekleyen kullanıcılara açılmaya başladı. Güncellemeyi ilk alan Sony kullanıcıları oldu. Çok kullanışlı olduğu gibi güzel yenilikleriyle beraber gelen Android 6.0 Marshmallow kullanıcıları memnun etmişe benziyor. İşte merakla beklenen Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin özellikleri

Ortak Kullanılan ve Birleştirilebilen Hafıza; Marshmallow‘la birlikte Android cihazlar harici hafıza kartı kullanabilecek. Artık düşük hafızalı cihaz kalmayacak diyebiliriz.

Doze Mod’la Uzun Pil Ömrü; Marshmallow ile gelen önemli bir yenilik.Telefonunuzda uzun süre bekleme yaptığınızda otomatik devreye giren Doze Mod, kullanıcılara daha uzun pil ömrü sunarken, gereksiz yere arka planda çalışan uygulamaları kapatıp, pil ömrünü uzatıyor.

USB Type C İle Veri Transferi; Hızlı şarj ve hızlı veri transferi Marshmallow güncellemesiyle birlikte yerini alıyor. USB Type-C, Marshmallow işletim sistemi ile daha hızlı şarj, hızlı veri transferi, daha hızlı video aktarımı gibi özelliklere sahip.

Marshmallow Yedekleme Özelliği; Artık cihazınız üstün yedekleme özelliğine sahip. Google hesabınızla giriş yaptığınızda bütün şifre,parola ve uygulama ayarları geri geliyor.

Marshmallow Parmak İzi Özelliği; Yeni parmak izi özelliğiyle daha fazla uygulamada kullanım yapabileceksiniz.

Şu ana kadar önemli özellikleri sıraladık. Biz yine inceleme yaparak ilerde yapılacak güncelleme değişiklikler olduğunda sizlere detayları aktaracağız. Takipte kalın…

Android 6.0 Marshmallow Yenilikleri
Android 6.0 Marshmallow Yenilikleri

 

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here