Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z3 Android 6.0 Güncellemesi

Android 6.0 Marshmallow Sony Xperia Z3 kullanıcılarının başvurduğu süreç sona erdi. Başvuru yapanlar için Sony verdiği sözü tuttu. Bu zaman aralığında başvuranlar Android 6.0 Marshmallow ilk kavuşan kullanıcılar oldu.

23.01.2016 tarihinden itibaren Sony’nin uygulamış olduğu compact programına kayıt olan kullanıcılar Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact için Android 6.0 Marshmallow güncellemesini kullanmaya başladılar. MRA58K.Z1.2085 kod sürümüyle gelen Android 6.0 Marshmallow güncelleştirme detaylarına bakarsak herhangi bir kısıtlama yapılmamış. Android 6.0 Marshmallow güncellemesini kullanıcılarla ilk buluşturan şirket Sony oldu.

Samsung Kullanıcılarının Android 6.0 Marshmallow Tarihi

Galaxy S6 Edge

Samsung galaxy S5, Galaxy S6 Edge, Galaxy note 4, Galaxy note 5 için Android 6.0 Marshmallow güncelemeleri için tarih belirlenmiş durumda. Açıklanan tarihe göre Şubat ve Mart içinde güncelleme alacak Samsung Modelleri, Galaxy Note 5, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Android 6.0 Marshmallow güncellemesi alacak cihazlar. Samsung’un diğer güncelleme alacak olan cihazları Galaxy Note 4, Galaxy S5, Galaxy Note Edge, Mart ve Nisan ayları arasında Android 6.0 Marshmallow güncellemesine sahip olacak.

 

Önceki haberHtc One M10 Video İzle
Sonraki haberAndroid 6.0 Marshmallow Yenilikleri
Avatar

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here