Google markası, Nexus serisi için Android Marsmallow güncellemesini uygun gördüğünü belirtmiştir. Android 6.0 Marshmallow güncellemesini Nexus Player, Nexus 9, Nexus 7, Nexus 6 ve Nexus 5 cihazlarına uygulayacağını duyurmuştur. Ayrıca güncellemenin uygulanmasına başlanacak olan tarih de 5 Ekim olarak belirtilmiştir.

Nexus 10, Nexus 7 ve Nexus 4 cihazları ise henüz bu güncellemenin geliş tarihinin ya da gelip gelmeyeceğinin belli olmadığı modellerdir. Google markasının yeni tanıtımını yaptığı Nexus 6Pve Nexus 5X cihazları da Android Marsmallow güncellemesini mevcut halde yüklü bir şekilde alabilecek olan modellerdir.

HTC markası için de Marshmallow güncellemesi söz konusudur. HTC markası, resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarda hangi cihaz modellerinin Android Marshmallow güncellemesini alabileceklerini duyurmuştur.

Yapılan bu açıklamaya göre HTC One M8 ve HTC One M9 modelleri de güncellemeye sahip olacak cihazlardır. Bu güncellemenin cihazlara uygulanmaya başlanacağı tarih de net bir şekilde açıklanmasa bile 2015 senesinin sonuna doğru gerçekleşeceği düşünülmektedir. Bu doğrultuda da beklentiler mevcut haldedir.

Bu Yazı İçin Aramalar Şu Şekildedir.

android 6.0 marshmallow güncellemesi
,android 6.0 marshmallow güncellemesi alacak cihazlar
,android 6.0 marshmallow güncellemesi ne zaman
,android 6.0 marshmallow güncellemesi yayınlandı
,android 6.0 marshmallow güncellemesi nedir
,android 6.0 marshmallow güncellemesi alacak telefonlar

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here