Android Telefonda ve Tablette Silinen Dosyalar
Android Telefonda ve Tablette Silinen Dosyalar

Android cep telefondan ve tabletten silinen dosyaları nasıl kurtarabiliriz ,fotoğrafları,videoları,rehberi,mesajları,resimleri ve bütün dosyaları geri alma kurtarma programı var mı?APK 2016 uygulamaları ücretli ve ücretsizler.
Kullandığınız akıllı Android cihazlardan silinen dosyaları nasıl kurtarabiliriz?Mühim verilerinizi kurtarmak için bir şansınız var. Eskiden olsa bu işlemler için büyük ücretler alan şirketler vardı. Ama artık veri kurtarma programlarının yaygınlaşmasıyla bu programlarda daha müsait hale geldi.

Android işletim sistemi kullanan tablet ve cep telefonlarda genel hatlarıyla kurtarılan veriler: Rehber, resimler, videolar, kısa mesajlar, uygulamalar, oyunlar ve bütün dosyalar.

Bu yazımızda, akıllı cihazlarda oluşan arızalar kaynaklı ya da yanlışlıkla silinmiş olan verileri nasıl geri alınır, kurtarma programları hakkındaki kısa bilgilendirme yapacağız. Bu yöntemlerde kullanılan programlar bununla birlikte bütün verileri kurtarmada kullanılmaktadır.

Android Telefonda ve Tablette Silinen Dosyalar
Android Telefonda ve Tablette Silinen Dosyalar

ANDROİD VERİ KURTARMA UYGULAMALARI

Android Data Recovery (ücretli), Dr. Fone (ücretli) , Tenorshare Android Data Recovery (ücretli), Coolmuster Android SMS+Contacts Recovery (ücretli) ve FonePaw Android Data Recovery (parasız). Bunlar benzer biçimde tekrar başka veri kurtarma programları bulunmaktadır.

ANDROİD TABLET VE TELEFONLARDA DOSYA KURTARMA PROGRAMLARIN GENEL ÖZELLİKLERİ:

Veri okuma ve yazma problemleri sebebiyle veri kaybolması
Yanlışlıkla dosya silinmesinde derinlemesine denetim
Rootlama işlemi sonrası dosya silinmesi
Telefonu yahut tableti fabrika ayarlarına döndürme kararı dosyaların silinmesi
Bootloader’in kilidini kaldırma sonrası dosyaların silinmesi
Android cihazınız bozuk çıktığında içindeki verilere erişememe

Android-Telefonda silinen dosyaları geri getirmek

Veri kurtarma programını kullanmadan önce telefon ve tabletten, Geliştirici Seçenekleri bölümünde yer edinen USB Hata Ayıklama özelliğinin etken olması gerekiyor.Rootlama işlemini yapmak için daha fazla bilgiye sahip olmanız gerekiyor.

HENÜZ YORUM YOK