Artık 7 den 70 herkeste bir android telefon bulunmakta,hal böyle oluncada android ile ilgili sorunlar yada çözümlerin arayışına gitmekteyiz.Android uygulamalarınıza ayrı ayrı şifre belirmek güven açısındanda gerekli diye düşünen çok insan vardır. Sizlere bu makalemizde  Android Uygulamalarını Nasıl Şifreleyebilirimi anlatıcaz.

Çoğumuz Whatsapp, Messenger, Facebook, Twitter kullanmaktayız ve genelde Android işletim sistemine sahip telefonlarımızdan giriyoruz. Telefonunuza şifreleyip bunları güvene alabilirsiniz yalnız çoğumuzun şifresini yakınları bilir ve belkide görünmemesi gereken konuşmaları yazışmalarıda görebilirler.İşte bu esnada yardımımıza Android Şifreleme Uygulaması koşuyor.

Peki bu şifreleme uygulamasının adı nedir AppLock uygulaması bu uygulamayı İndirerek gönül rahatlığı ile artık Cihazınızdaki hangi uygulamaya şifre koymak istiyorsanız bunu AppLock şifreleme uygulaması ile yapabilirsiniz.

AppLock Şifreleme uygulaması sizlerin özel uygulamalarınızı güvende tutmaktan ziyade sizlere görsel olarakta hitap ediyor.

Android Uygulamalarını Nasıl Şifreleyebilirim
Android Uygulamalarını Nasıl Şifreleyebilirim

AppLock uygulaması Kullanımı

Uygulamanın kullanımı çok basit uygulamayı indirin yönergeleri takip edin inanın uygulama okadar basitki fazlada kelime yazarak sizlerin güzel zamanını almak istemiyorum.:) Androidshift olarak sizlere bir bu uygulama hakkında bir kaç not eklemek istiyoruz.

AppLock uygulaması ile ayrı ayrı şifreleme yapabilirsiniz yalnız AndroidSHİFT olarak bizim sizlere tavsiyemiz tek seferde  uygulamalarınıza şifreleme yapmanızdır.Yani uygulamalarınızı tek seferde seçip tek bir şifre kullanmanız.

AppLock uygulaması İNDİR

İndir

 

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here