Bad Piggies Oyunu Hakkında

Görüş DOMUZ ‘açısından bir oyun: Angry Birds yaratıcıları! Oink! Parçaların büyük bir koleksiyon geçici contraptions Build ve parçalara Aracınızı üfleme olmadan hedefe bunu yapmak!
IGN adlı Winner “En İyi Mobil Oyun 2012”!

“Son derece eğlenceli ve çok zor” – Kotaku

“En iyi başlık Rovio henüz yayımladı” – IGN

“4/4 – Olmalıdır” – Slayt Play

Yumurta nihai uçan / emekleme / haddeleme / iplik / çökmesini cihaz ve güvenle pilotu domuz oluşturun!

Bad Piggies official gameplay

Kötü Piggies tekrar yumurta peşinde – ama her zamanki gibi, hiçbir şey plana uygun gidiyor! Nihai uçan makine oluşturmak ve hedefe güvenli bir şekilde yönetebilirsiniz? O zor domuzlar da kullanabileceğiniz birkaç nesne var, ama onlar mükemmel ulaşım içine bu açmak için sizin yardımınıza ihtiyacımız var!

Geliyor 200’den fazla düzeyleri ve ücretsiz güncellemeler ile, saat ve domuz-çökmesini saat, patlayan ve eğlenceli uçan var! Üç yıldız 40 daha fazla seviyeleri üzerinde kilidini olsun! İPUCU: Bazen seviye tüm hedeflerine ulaşmak için birkaç kez oynamak için gereken – tüm yıldızları kazanmak için farklı bir şekilde yeni bir cihaz ya da direksiyon bina deneyin!

Özellikler:! Eğlenceli çökmesini / / uçan araba ile dolu 200 seviyeleri üzerinde ●! Üç yıldız alarak kilidi ● 40+ özel seviyeleri! ● Ücretsiz güncellemeler! ● 9+ sandbox seviyeleri yaratıcılığınızı germek için ● Ultra-özel, ultra-gizli, ultra -difficult Sandbox seviye on kafatasları toplayarak kilidini! Oh – … o artık bir sır değil sanırım ● 42 nesneler nihai makine oluşturmak için: motorlar, kanatları, fanlar, şişe roketler, şemsiye, balon, ve çok daha fazlası!

Bad Piggies Oyunu İndir

Şimdir İndir

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here