Yepyeni Çılgın Hırsız: Minion Rush’ı deneyimle! Gru’nun sadık, yaramaz, sarı minyonları şimdiye kadarki en lezzetli mücadelelerine hazır:

Reçel yapmak için egzotik meyveler toplamak. Tempolu görevlerde zıpla, yuvarlan, engellerden kaç ve diğerleriyle kapış.


ÇILGIN HIRSIZ’IN TÜM EĞLENCESİ VE ŞAKALARI
• Beklenmedik komiklikte minyon anlarına tanık ol
• Yüzlerce görevde çılgın eylemler gerçekleştir
• Gru’nun Laboratuvarı, Gru’nun Yerleşim Alanı, El Maço’nun İni, Minyon Sahili ve Lunapark gibi sürprizlerle, sırlarla ve zorlu engellerle dolu daha birçok simgeleşmiş Çılgın Hırsız mekanında koş.
• Özel kostüm, silah ve güçlendirmelerle minyonunu kişiselleştir
• Villaintriloquist, El Maço, Vektör ve oyun için özel yaratılmış diğer yeni kötülerle savaş

YENİLİKÇİ VE ORİJİNAL BİR OYUN

Çılgın Hırsız Oyunu
Çılgın Hırsız Oyunu

• Gizli alanlarla, çılgın patron savaşlarıyla ve müthiş güçlendirmelerle tanış
• Özel animasyonlara, seslendirmelere ve son teknoloji 3B grafiklere şahit ol
• Çoklu kamera açılarının tadını çıkar
• Çeşitli oyun modlarını dene:
→ Mega Minyon olup her şeyi yok et
→ Pofuduk Tekboynuz üzerinde muz topla
→ Gru’nun Roketi ile hayatının uçuşuna çık
→ Yeni bir güçlendirmenin kilidini aç ve ay görevine hazırlan!
• Arkadaşlarınla eğlen! Koşu sırasında en iyi skorlarını gör, onlara komik minyon sataşmalar ve meydan okumalar ile kimin Yılın Minyonu olacağını göster!

Bu oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz. Oyunun, oyunda ilerleyerek, bazı reklamları izlemeyi seçerek veya gerçek para karşılığında alınabilen sanal para birimleri kullanılarak da oynanabileceğini belirtmek isteriz. Gerçek para karşılığında sanal para satın alımı kredi kartı veya hesabınızla ilişkili diğer ödeme şekilleriyle gerçekleşir ve Google Play hesap şifrenizi girdiğinizde kredi kartı veya PIN numaranızı tekrar girmeniz istenmeksizin bu satın alımlar etkinleşir.
Uygulama içi satın alımlar Play Store kimlik doğrulama ayarları düzenlenerek (Google Play Store Ana Sayfa > Ayarlar > Satın alma işlemleri için kimlik doğrulaması iste) ve “”Tüm satın alma işlemleri için””, “”Her 30 dakikada bir”” veya “”Hiçbir zaman”” adlı şifre sorma seçeneklerinden biri seçilerek sınırlandırılabilir.
Şifre korumasını devre dışı bırakmak yetki verilmeyen satın alımların gerçekleşmesine neden olabilir. Çocuk sahibiyseniz veya başkalarının cihazınıza erişimi varsa şifre korumasını açık tutmanızı şiddetle öneririz.
Bu oyun Gameloft ürünlerinin reklamlarını veya sizi üçüncü taraf sitelerine yönlendirecek üçüncü taraf ürünlerinin reklamlarını içerir. Cihazınızın ilgiye dayalı reklamlar için kullanılan reklam tanıtıcısını cihazınızın ayarlar menüsünde devre dışı bırakabilirsiniz. Bu seçenek Ayarlar Uygulaması > (Kişisel) Hesaplar > Google > (Ayarlar ve Gizlilik) Reklamlar > “İlgi alanına dayalı reklamları kapat” yolu takip edilerek bulunabilir.
Oyunun bazı özellikleri oyuncunun internete bağlanmasını gerektirir.

Çılgın Hırsız Android Oyunu İndir

İndir

 

 

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here