En güvenli android kripto para cüzdan uygulamaları

Android için Bitcoin Cüzdanları Nelerdir?

En Güvenli Android Bitcoin Cüzdanları, incelememizi sizler için hazırladık.En popüler dijital para olan Bitcoin,dünyada herkesin ilgisini çekmeye devam ederken,cep telefonlarımızda dijital para uygulamaları gün gittikçe geliştiriliyor. Sizlere bu yazımızda en güvenilir android için Bitcoin cüzdanlarını tanıtacağız.

Android Bitcoin Wallet (cüzdan) Uygulamaları

1-Bitcoin Cüzdanı (Bitcoin Cüzdan Geliştiricileri)

Bitcoin Android Cüzdan Uygulaması

 Bitcoinleri android telefon ve tabletler üzerinde güvenli olarak saklayan uygulama,cüzdan adreslerine bitcoin gönderme alma işlemlerini yapmaktadır.Hesaba bitcoin gelmesi durumunda bildirim sistemi,kağıt üzerindeki cüzdanı tarama,bluetooth sistemi ile ödeme yapabilme,Try Usd para birimlerine çeviri yapabilme,adres defteri oluşturma ve bitcoin bakiyenizi görüntüleme gibi birçok özellik bulunmaktadır. Buradan Uygulamayı inceleyebilirsiniz.

2- Bitcoin Cüzdanı (Bitcoin.com)

Bitcoin cüzdan uygulaması bitcoin.com

Uygulama bitcoin.com’un orjinal lisanslı uygulamasıdır.Bitcoin.com cüzdanı, dünyanın her yerinden birine para gönderip almanızı sağlayan basit,güçlü ve Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin Core (BTC) cüzdanıdır. İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Lehçe, Almanca, Japonca, Çince, Rusça ve Portekizce gibi tek ve çoklu imzaları da destekler. Uygulama Bitpay tarafından yapılan açık kaynaklı Copay cüzdanı temel özelliklerini taşımaktadır. Buradan uygulamayı inceleyebilirsiniz.

3- Blockchain (Bitcoin & Etherwallet)

Bitcoin Etherwallet Blockchain

Dünyada 140 ülkede kullanılmakta olan Blockchain bitcoin cüzdanıdır. Btc Eth ve Bch yi alıverişlerde kullanmak ve saklamak için kullanabilirsiniz. 23 milyondan fazla Blockchain cüzdan kullanıcısı vardır. Blockchain cüzdanının öne çıkan özellikleri; Kullanım kolaylığı, Btc Eth ve Bch nakit gönderme alma ve değişim yapma imkanı, yüksek güvenlik, iki faktörlü doğrulama, 20 ve daha fazla para birimi dönüşümü, açık kaynak, Türkçe dil desteği ve pin koruma özelliklerine sahiptir. Buradan uygulamayı inceleyebilirsiniz.

3- Bitpay (Güvenilir Bitcoin Cüzdanı)

Bitpay Bitcoin Android Cüzdanı

Btc ve 150 den fazla para fiyatlandırma yapılabilir. Btc çoklu cüzdan oluşturma ve uygulama içinden yönetme, yükleme, transfer ve ödemeler için eposta bildirimi ve Fransızca, Almanca, Çince (Basitleştirilmiş), ve İspanyolca dili desteği bulunmaktadır. Buradan uygulamayı inceleyebilirsiniz.

4- Mycelium (Bitcoin cüzdan)

Mycelium Bitcoin Cüzdanı

Mycelium Android cüzdan uygulaması ile bitcoin gönderip alabilirsiniz. Birden fazla cihazda cüzdanınızı yönetebilirsiniz. Tek bir tuşla pdf şifreli yedeklemeden hesabı geri alabilirsiniz. Güvenlik için pin ekleyebilirsiniz. Buradan uygulamayı inceleyebilirsiniz.

5- Copay (Bitcoin Cüzdanı)

Copay bitcoin cüzdan uygulaması

Türkçe dil desteği olan bir uygulamadır. Mobil ve masaüstü cüzdan olarak kullanılabilir. Otomatik güncelleme yapabilme ve eposta desteği bulunmaktadır. Buradan Uygulamayı inceleyiniz.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here