Heroes and Castles 2 Android
Heroes and Castles 2 Android Oyunu

En Güzel Android Oyunları incelememizde Aksiyon Rpg oyun‘larını seviyorsanız, Heroes and Castles 2 tam size göre. Aksiyon RPG tarzı mobil oyunlarda toplu savunma,tolu savaş ve kule savunma gibi  özellikler olsun diyorsanız, Heroes and Castles 2 sizin istediğine cevap veriyor.

Oyunlarda genelde güç,kuvvet gösterisi olarak elde edilen level yükselme bu oyundada devam ediyor. Ayrıca savaşıp kazanılan para, ganimet ve silah teçhizat sizin gücünüze güç katıyor. Sizin için istediğiniz oyun tarzını seçme özelliği Heroes and Castles 2 de kullanılabiliyor.

En Güzel Android Oyunları arasında yer alan Heroes and Castles 2 için aksiyon, strateji ve RPG oyunlarını içerisinde barındırıyor diyebiliriz. Güzel ve keskin grafikleriyle kale savunma oyunu diyebiliriz. Android kullanan cihazlarda bu oyunu oynayabiliriz. Heroes and Castles 2‘de olağanüstü bir dünyada zaman geçiriyoruz.

Oyun içerisinde goblinler, devler, iskeletler, troller karşısında savunmacı bir kahraman oluyoruz. Oyunda kahramanı kendimiz tanımlıyoruz. Çeşitli ırklar arasından seçimimizi yaparken, seçtiğimiz karakterin savaş yetenekleri değişiyor. Savaş yaparken büyücü okçu ve mızrakçıları yardıma çağırıp savaşı şekillendiriyoruz.

HEMEN İNDİR…

Heroes and Castles 2
Heroes and Castles 2
Heroes and Castles 2
Heroes and Castles 2
Heroes and Castles 2 Apk
Heroes and Castles 2
Heroes and Castles 2 Apk
Android Oyunları,Heroes and Castles 2

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here