Android uygulamalar
En Güzel Android uygulamalar

En Güzel Android Uygulamalar arasında 3 güzel özellik tanıtacağız sizlere. Telefonumuzu tam kapasite kullanmak isteriz ama hergün yeni uygulamalar çıktığı için bütün özelliklere yetişmemiz imkansız. Telefon kullanıcılarının çoğunun bilmediği özelliklerden bazılarını sizlere tanıtacağız. Şimdi 3 farklı android uygulama ile hayatımızı ve telefonumuzun işlemlerini kolaylaştıracağız.

  • Google GogglesBu uygulamayı ücretsiz olarak Android cihazımızda kullanabiliyoruz. Gördüğünüz herhangi bir obje veya resim olabilir daha sonra hatırlayamıyorsanız bu uygulama tam size göre. Google Goggles ile tarayıp resmini aldığınız herhangi bir ürün olabilir, gezilecek mekanlar, fuarda bir markaya ait resimler olabilir, tarattığınız veya çektiğiniz resme Google Goggles ile ulaşırsanız, tarattığınız resmi nerden çektiğinize, hangi firmaya veya hangi markaya ait olduğuna dair bilgilerede ulaşmış oluyorsunuz.
  • Android Su Terazisi : Uygulama ücretsiz ve kullanımı basit. Her zaman su terazisi yanınızda taşıyamazsınız. Bubble Level uygulaması ihtiyaç olduğunda su terazisi görevini başarıyla yapıyor. Ayrıca uygulama müthiş indirme rakamına sahip kesinlikle tavsiye ediyoruz.
  • Cam scanner : Yazıcınız yok ve kimlik fotokopisi,fatura,irsaliye gibi taramanız gereken belgeleri hızlıca tarayacağınız ayrıca siyah beyaz, renkli veya pdf formatında düzenleyebileceğiniz hızlı çok da basit kullanımı olan, Cam scanner, kendi kullandığım favori uygulamalardandır. Android cihazınızda mutlaka bulundurun.

     

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here