Es Dosya Yöneticisi Android
Android Es Dosya Yöneticisi

Es Dosya Apk

ES Android Dosya Yöneticisi

Dünya genelinde 300 milyon kişinin indirdiği uygulama, Android dosya yöneticilerinin lideri! Android market üzerinde en yüksek oy alan ve en iyi olarak bilinen Es Dosya Yöneticisi mükemmel bir uygulama.

ES Android Dosya Yöneticisi (ES File Explorer) ücretsiz, tam donanımlı, dosya ve uygulama yöneticisidir.

ES Android Dosya Yöneticisi Özellikleri : dosya yöneticimi, uygulama yönetimi, görev sonlandırma, indirme yönetimi, bulut depo işlemi (Dropbox, Google Drive, SkyDrive, Box.net, Sugarsync, Yandex, Amazon S3, ve Ubuntu One…), FTP istemcisi, ve LAN Samba istemcisi.
Hem android cihazlarda hem de bilgisayarlarda resim, video, müzik, metin dosyalarına ve diğer dosyalara erişim sağlar.

ES Android Dosya Yöneticisi, Kullananlar nerde olursa olsun, Kendi işlemlerini kullanmalarına izin verir. Mobil cihazınızdan tüm dosyalara erişebilir ve bunları başkaları ile paylaşabilirsiniz. Bu uygulama 3G, 4G, EDGE, veya Wi-Fi ile arkadaşlarınızla paylaşmayı, resim yüklemeyi, ve video izlemeyi kolaylaştırır.

Es Android Dosya Yöneticisi
Es Android Dosya Yöneticisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ES Android Dosya Yöneticisi Özellikleri
* Dosya Yöneticisi: Dosyalarınızı bilgisayarınızdaki gibi Çoklu Seçme, Kesme/Kopyalama/Yapıştırma, Taşıma, Oluşturma, Silme, Yeniden adlandırma, Arama, Paylaşma, Gönderme, Gizleme, Kısayol oluşturma ve Favorilere ekleme. Bu işlemleri uzaktan (bilgisayarınız üzerinde) yapabilme
* Uygulama Yöneticisi: Uygulamaları kategorilere ayırma, kaldırma, kısayol oluşturma ve yedekleme
* Uzak Dosya Yöneticisi: Etkinleştirildiğinde, bilgisayarınızdan telefonunuzdaki dosyaları yönetme
* Dahili ZIP ve RAR desteği ile ZIP ve RAR dosyalarını açma ve şifrelenmiş (AES 256 bit) ZIP dosyaları oluşturma
* Dahili görüntüleyiciler ve oynatıcılar, resimler, müzik, ve videolar dahil olmak üzere çeşitli dosya türleri için de diğerleriyle açılması için üçüncü parti uygulamaları destekler
* APK’ler ve resimler için küçük resimler gösterme
* Metin görüntüleyici ve düzenleyici
* SMB ile WiFi üzerinden evinizdeki PC’ye erişim
* FTP ve WebDAV istemcisi gibi işlevler. SD Karttaki dosyaları yönetir gibi FTP, FTPS, SFTP, ve WebDAV sunucularında dosya yönetimi
* Dropbox, Box.net, Sugarsync, Google Drive, SkyDrive, Amazon S3, Yandex ve daha fazla bulut depolama desteği.
ES Dosya Yöneticisi resmi sürümlere göre daha fazla işleve sahip gelişmiş bir bulut depolama istemcisidir,
internet sürücülerine fotoğraf, video ve diğer dosyaları kaydedebilir ve bunları başkaları ile paylaşabilirsiniz.
* Bluetooth dosya tarayıcısı: Bluetooth cihazlar arasında dosya kopyalama ve yapıştırma yapabilirsiniz. Cihazları tarama ve Bluetooth cihazları arasında dosya transferi için OBEX FTP destekler.
* Es Görev Yöneticisi: Tek tıklamayla görevleri sonlandırır. Es Görev Yöneticisi ile sonlandırılmasını istemediğiniz görevi yoksay listesine ekleyip gereksiz görevleri sonlandırabilirsiniz. Ayrıca ana ekranda mevcut ram bilgisini gösteren ve görevleri otomatik sonlandırabilen basit bir widget içerir
* Önbellek Temizleyici ve Otomatik başlatma yöneticisi: Depolama alanınızdaki gereksiz dosyaları silebilirsiniz. Görev Yöneticisi modulü gereklidir.
* Root Gezgini: root kullanıcılar için mükemmel dosya yönetimi desteği. Tüm dosya sistemine ve tüm veri dizinlerine erişim, ve kullanıcı izinlerini değiştirmenizi sağlar.

BURADAN ES DOSYA YÖNETİCİSİNİ İNDİREBİLİRSİNİZ…

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here