samsung galaxy s7 ve lg g5
samsung galaxy s7 ve lg g5

Samsung Galaxy S7 ve LG G5

Samsung Galaxy S7 ve LG G5 çıkış Tarihi, Özellikleri, ekranları hakkında araştırma yaptık, şimdi sonuçları inceleyelim.

Samsung Galaxy S7 ve Lg G5  birçok akıllı telefon, 21 Şubat tarihini beklemektedir. Bu tarih mobil sektörü için yoğun geçeceğe benziyor. Galaxy S7 ve LG G5 serileri kafa kafaya gitmesi bekleniyor. Samsung LG G5 yeni bir akıllı telefon tasarımını açıklaması beklenirken, Galaxy S7 donanımı geliştirmiş olması bekleniyor.

Samsung Galaxy S7 Ekranı

Samsung Galaxy S7 Galaxy S6 özellikli (2560 x 1440 çözünürlük)  Quad HD ekran olarak gelmesi bekleniyor. Ancak, Galaxy S7 ekran boyutu ile ilgili birçok söylenti olmuştur. Bazı raporlar Galaxy S7 için 5.1 inç ya da 5.2-inç ekran öne sürmüşlerdir. Raporlar ayrıca düz ekran 5.7-inç ekrana sahip büyük bir cihaz olabilir ve Galaxy S7 ile aynı boyutta olabileceğini öne sürmüşler.

LG G5 Ekranı

LG G5 5.3-inç Quad HD (2560 x 1440 çözünürlük) ekran özelliği bekleniyor. Söylentiler G5 LG V10 benzer ikinci küçük ekranada, sahip olabileceği öne sürüldü. Daha küçük ekran ana ekranın üstünde ve bildirimler ve kısayollar bulunması bekleniyor.

Samsung Galaxy S7 Dizayn

Samsung Galaxy S7 Galaxy S6 benzer bir cam ve metal tasarım özelliği bekleniyor. Birkaç yeni söylentiye göre; cihaz birkaç küçük farklılaştırıcı özelliklere sahip olabilir. Samsung Galaxy S7 Pembe Altın ve Titanyum Gümüş renk seçenekleri yanı sıra standart siyah ve beyaz modelleri bekleniyor.

LG G5 Dizayn

LG G5 için söylentiler çift ekrana ek olarak, cihaz alt ayrılabilir modüler bir tasarım bekleniyor. Bu özellik, kullanıcıların belirli bileşenleri kaldırmak veya microSD kart ya da yeni bir batarya eklemek için izin verecek. Son sızıntılar, arka panelde bir parmak izi tarayıcısı ve çift lensli kamera özelliği olabileceğini düşündürmektedir.

Samsung Galaxy S7 Özellikler 

Samsung Galaxy S7 Qualcomm Snapdragon 820 veya bir Exynos 8890 çip özelliği bekleniyor. Raporlarda Galaxy S7 4GB RAM olacağı yönünde; Cihaz 32GB, 64GB ve 128GB dahili depolama seçeneklerine sahip olması beklentiler arasında. Aynı zamanda microSD genişleme desteğide gelebilir. Galaxy S7 3,000mAh pil ile beklenirken, 2,500mAh pil olacak iddialarıda var.

Samsung Galaxy S7 Kamera

Samsung Galaxy S7 f / 1.7 diyafram ve 5-megapiksel ön kamera ile 12.3-megapiksel kamera özelliği bekleniyor.

LG G5 Kamera

LG G5 bir 16 megapiksel lens ayrıca 8 megapiksel lens yanı sıra 8-megapiksel ön kamera ile, bir çift objektifli fotoğraf makinesi özelliği bekleniyor. Büyük olasılıkla çift LED flaş ve otofokus lazer özelliği kamera, akıcı görüntüleri tespit etme, renk doluluğu ve odaklanma ile güçlü kamera bekleniyor.

Samsung Galaxy S7 Özellikler

Bir kullanıcının gözünü tanıyabileceği bir parmak izi tarayıcısı ve iris tarayıcı – Samsung Galaxy S7 iki biyometrik güvenlik seçenekleri bekleniyor. Galaxy S7 ayrıca iPhone 6s 3D Dokunmatik özelliğine benzer Kuvvetli Dokunmatik bileşenli olması bekleniyor.

LG G5 Özellik

LG G5 arka panelde bir parmak izi tarayıcısı özelliği bekleniyor. Ayrıca LG G5 için söylentiler modüler tasarım olacağı ve high-end olarak akıllı telefon pazarında bir ilk olacağını söylentiler arasında.

Samsung Galaxy S7 Fiyat

LG G5 amiral gemisi olarak, kesinlikle ucuz olmayacaktır. SlashGear Galaxy S7 fiyatı 750 $ 800 olabilir ve Galaxy S7 650 $ ve 700 $ olabileceği, fiyatlar 2015 yılında Galaxy S6 ve S6 Galaxy Edge fiyatları ile eşit olabileceği söylentiler arasında.

LG G5 Fiyat

Bazı söylentiler LG G5′ in $ 900 olabileceği yönünde olsada kesinleşmemiş fiyatlardır.

Samsung Galaxy S7 Zamanı

Samsung, Barcelona’da 21 Şubat tanıtımını onayladı. Güncel söylentiler Galaxy S7 Mart ayında satışa sunulacağını göstermektedir.

LG G5 Çıkış Zamanı

LG, Barcelona’da LG G5 21 Şubat tanıtımını yapacak. Bir olasılıkla çıkış tarihi Amazon listelemelerinde 28 Mart olduğu.

Samsung Galaxy S7 ve LG G5 incelemelerimiz devam edecektir takipte kalın…

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here