Söz konusu olan Nexus modeli, piyasada yer almasından itibaren 3 farklı ve aynı zamanda 3 önemli özellik beklenmektedir. Nexus’tan beklenen 3 muhteşem özellik arasında gurur duyulacak bir kameranın varlığı da söz konusudur.

Android cihazlarda bulunan kameralar, Apple marka cihazlardakiler ile kıyaslandığı zaman genelde sıkıntılar çıkabiliyor.

Nexus markası bu konuda tüm sıkıntıları son derece büyük şekilde yaşatmış ve yaşamış bir seridir. Bu nedenden dolayı 2015 tarihinde çıkaracağı cihazlara çok daha iyi ve çok daha ciddi sonuçlar sunan kameraların olması şarttır.

Nexus’tan beklenen 3 muhteşem özellikten biri de çok daha dayanıklı pil ve pil ömrüdür. Bu konuda beklentiler son derece yüksektir.

Nexus Özellikleri

Kamera gibi aynı şekilde pilin de Nexus serisinin öncelikleri arasında yer alması gerektiği düşünülmektedir. Nexus’tan beklenen 3 muhteşem özellik arasında yer alan bu konular son derece önemlidir.

Fark yaratacak pil gelişimi biraz ağırlık ve boyuttan fedakarlık olma anlamını taşıyorsa eğer kesinlikle bu uygulanmalıdır. Bunun yanı sıra beklentiler arasında kesinlikle uygun fiyat koşulu da yer almaktadır.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here