Razer Naga Hex V2-98

Razer Maus Naga Hex V2 Oyuncu Faresi

Razer Maus Naga Hex V2 League of Legends oyun hastalarına üretilmiş özel Razer oyuncu faresi Naga Hex V2 tanıtıldı. Naga farelerinin en son modeli olma özelliği taşıyan Naga Hex V2 en popüler moba oyunlarından League of Legends, Heroes of the Storm ve Dota 2 serilerine özel yapılmış yeni tasarımlı başparmak tekerleği ile kullanılıcılara sunuluyor.

Naga Hex V2-80 Baş Parmak Tekerleği
Naga Hex V2-80 Baş Parmak Tekerleği

MOBA oyunlarına ve bu tarzdaki oyunlara hazır uyarlanmış baş parmak tekerleğinde, 7 tuş kullanılıyor. Baş parmak tekerleği oyun kullanıcılarına üstün oyun deneyimi sunuyor. Naga Hex V2 oyun faresi 14 adet tuş ile özel olarak ayarlamaları yapılacak MOBA profilleri için programlanabilecek tuş ile geliyor.

Naga Hex V2 özel tuşları
Naga Hex V2 özel tuşları

Naga Hex V2 16.000 DPI ve 5G lazer sensör özelliği ile süper oyun keyfi yaşatan ve 4k çözünürlüktede performansını kaybetmeyen bir deneyim sunuyor. Çoklu monitör kullanımında ileri seviyede performans sunarken cihazlar arasında Powered by Razer Chrama özelliğiyle özel aydınlatma seçenekleri ile 16.8 milyon efek ve renk arasından istediğni kullanabilme imkanı sunuyor. Razer Naga Hex V2 dünyanın her tarafında satışa sunuluyor.

Razer Naga Hex V2  fiyatı: 79.99 USD

Razer Naga Hex
Razer Naga Hex

 

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here