RunKeeper Spor Uygulaması
RunKeeper Spor Uygulaması

RunKeeper Spor Uygulaması‘ nın 33 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunmaktadır. 2008 yılından beri en iyi bilinen en köklü çalışma tabanlı spor uygulaması topluluklarından biridir. Spor markası Asics, yakın zamanda RunKeeper‘ i satın almıştır. Satın almadan sonra RunKeeper’ da neler değişecek sorusunun cevabını RunKeeper kurucularından Jason Jacobs şöyle açıkladı; farklı bir şey olmayacağını, RunKeeper özelliklerine tam erişim için aylık abonelik ücretindede değişim olmayacağını söyledi.Watch Full Movie Online Streaming Online and Download

ASICS spor markasının koşu antrenman ile ilgili birde uygulaması bulunmaktadır. 2008 senesinde beridir faaliyet gösteren RunKeeper kendine ait birde e-ticaret mağazasınıda faaliyete geçirmişti, store.runkeeper.com adındaki e-ticaret mağazası RunKeeper için farklı bir girişim olmuştu. Asics, 2013 yılında fitness uygulaması yayınlamıştır. Fransız başlangıç ​​destekli  kalp hızı ve sıcaklığını izleyen bir uygulama.

Japon spor markası Asics, Veleybolcular için sevilen ayakkabılar üreten aynı zamanda koşu ayakkabılarındada kendini kanıtlamış bir spor markasıdır. RunKeeper spor uygulaması’ sını satın aldıktan sonra nelerin değişeceğini diğer rekabetçileriyle arasındaki farklılıkları zamanla öğreneceğiz.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here