samsung-un-andorid-işletim-sistemli-buzdolabı
samsung-un-andorid-işletim-sistemli-buzdolabı

Samsung etkinlikleri, devam ederken Lizbonda düzenlenen yeni bir etkinlikte, evde kullanılacak ürünlerin, ev hayatını nasıl kolaylaştırdığı ve gelişmeler anlatıldı.

Samsung forum etkinliği Portekiz yapıldı. Yapılan etkinlikte tanıtılan ürün ve çözümler, kısa zamanda hayatımızı nasıl kolaylaştırıp farklı boyutlara taşıyacağı anlatıldı. Akıllı cihaz ve akıllı evlerin, hayatımıza katacakları heyecan verici. Samsung CES’ te tanıtılan, dünyanın ilk çerçevesiz kavisli tasarımına sahip SUHD TV, 4 Kapılı Flex buzdolabı, Add Wash çamaşır makinesi, Windows 10’lu Galaxy TabPro S tablet, Galaxy View ve sizi bambaşka yerlere götüren gözlüğü Gear S2 bunlardan bazıları.

Samsung’un özellikle “Quantum dot”, ekran’ ın neler yapabileceği ortada. Gerçeğe yakın mükemmel görüntüler sunan teknoloji üzerinde mükemmel çalışılmış. Quantum dot’lu yeni televizyonlar, 1 milyon gerçek renk sunuyor. Mükemmel doğal renkler sunan 2016 model televizyonlar aynı zamanda mükemmel izlenme keyfi sunuyor.

Samsung Add Wash teknolojili yeni çamaşır makineleri önden yıkamalı ve üst tarafda bulunan kapağı ile yıkama arasında giysi ve deterjan ekleme gibi işlemler yapabileceğiniz ek özellikler sunuyor. Unutulan çamaşırı, kapakdaki girişi sayesinde yıkama esnasında eklemek mümkün. Ayrıca artırılan hız özelliği 1 saatten kısa sürede, çamaşır yıkamanıza olanak tanıyor. WiFi özelliği ile, uygulamayla uzaktan makineyi çalıştırabilir, siz gelmeden işlemleri tamamlamış bulabilirsiniz.

Samsung buzdolapları ile yüne ön planda. Gıdaları 3 kat taze tutan 5 modlu özelliğiyle  Samsung buzdolabı ayrıca Çift soğutma sistemi ile gıdaları taze ve uzun süreli saklıyabiliyor. Flex Zone ve Twin Cooling Plus, teknolojileri  gıdaları ilk günkü gibi saklarken mükemmel enerji verimliliğinide yanında getiriyor. Samsung Android sistemli buzdolapları hayatımıza renk katacağa benziyor.

HENÜZ YORUM YOK