Önceki zamanlarda iPhone 6 modelini kullanan insanların sıklıkla geldiği bükülme ya da kırılma gibi durumlar pek çok iPhone kullanıcısının moralini bozmuştu. Hatta bazı insanlar cep telefonlarına iPhone servisine götürüp birebir değişim işlemini talep etmişlerdi. Samsung Galaxy Note 4 cihazında da bu durumu yaşayan insanlar mevcuttur.

Samsung Galaxy Note 4 Arızalandığında Birebir Değişim Varmı?

Söz konusu olan değişim talep işleminde birçoğuna yeni iPhone 6 model cep telefonu veren Apple markası, kullanıcılarının yüzünü güldürdükten sonra geri dönmüştü.

Peki, aynı yani birebir bu durumun Galaxy Note 4 cihazının başına geldiğini düşünelim. Samsung markası ne yapacak ve nasıl tepki verecek? ‘Kullanıcı Hatası’ kadar popüler bir söz daha var mıdır bu sektör genelinde? Samsung Galaxy Note 4 cihazının kullanıcıları genel itibariyle pek çok Samsung servisine başvuru yapmasına karşın tamamıyla kullanıcı hatası olduğunu belirten ve bu nedenle değişim işleminin yapılamayacağı yanıtını veren servislerinin de iPhone servisleri gibi olamayacağını kanıtlamıştır.

Bu konuda maalesef ki Samsung Galaxy Note 4 cihazında da bu durum yaşanmaktadır. Bu nedenle Samsung servislerinin kullanıcılarına daha özverili olması gerektiği beklenmektedir.

1 YORUM

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here