Samsung markasının her iki cihazını, düzenlemiş olduğu Unpacked 2015 etkinliği kapsamında tanıtmıştır. Samsung Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 edge plus ön inceleme sonucunda sunulan özellikler ile piyasada bulunan pek çok cihazı aratmayacak yenilikler sunulmaktadır.

Peki, Galaxy S6 edge Plus cihazı ile ne gibi şeyler bizlere sunulacaktır?
Bu konuda Samsung markasının MWC 2015 etkinliği kapsamında tanıtmış olduğu Galaxy S6 edge ve Galaxy S6 edge cihazları 5.1 inçlik ekran ile bizlere sunulmuştu. Samsung Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 edge plus ön incelemenin yanı sıra yepyeni bir tasarım ve yepyeni bir kamerayla da görücüye çıkmaktadır. Her iki cihazın da pek çok kesim tarafından alkışlandığı söylemek mümkündür.

Ancak tüm bunlara karşın çıkarılabilen batarya özelliğinin yitirilmesi de ne yazık ki yoğun eleştirilere maruz kalmasına neden olmuştur. Samsung markası diğer modellerinde SD kart desteğini sunması ve bataryanın çıkarılabilen olması desteğiyle yüksek oranda satış rakamları elde etmişti. Samsung Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 edge plus ön incelemeyi yakından görmeniz ve ayrıntıları dikkate almanız da önemlidir.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here