Samsung Galaxy Note3 Sorunları

Galaxy Note 3 cihazlarında SD kart problemi de sıklıkla yaşanmaktadır. Bu durum son derece fazla bir şekilde karşılaşılan durumdur. Ancak ne yazık ki bu durum tam anlamıyla bir sorun değildir. Çünkü KitKat 4.4.2 güncellemesiyle birlikte Samsung Galaxy Note 3 kullanıcıları tüm verilerini SD kart kapsamında kayıt yapamamaya başlamıştır.

Böyle bir durumdan cihazınızı rootlayarak ya da Folder Mount uygulamasını tercih ederek kurtulabilirsiniz. Uygulama da root erişimini talep ediyor bunu da belirtmek gerekir. Samsung Galaxy Note 3 cihazı hakkında pil sorunu da yaşanmaktadır.

Kaçınılmaz olan bu durumu daha fazla yavaşlatabilmenin yöntemi ilk olarak pil optimizasyonu uygulamalarından geçmektedir.

Söz konusu olan uygulamalardan bazıları da Battery Doctor, Juice Defender ya da One Touch Battery gibi uygulamalar tavsiyeler arasında yer almaktadır.

Elbette bu konunun yanında Samsung Galaxy Note 3 cihazınızı da fabrika ayarlarına çevirebilirsiniz. Bu noktada hatırlamanız gereken şey, fabrika ayarlarını yapmadan önce kesinlikle verilerinizi yedeklemeye almanız gerekir. Aksi takdirde tüm verileriniz kaybolacak ve geri gelemeyecektir.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here