Samsung Galaxy Note5 Özellikleri

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 ÖZELLİKLERİ

Samsung markasının dev isimlerinden biri olan bu cihazın özellikleri de son derece önemlidir. Performansı ve özellikleri ile her kullanıcı tarafından beğenilen Samsung markasının belki de en etkili ve en başarılı serisi olarak adlandırılan Note serisinin yepyeni üyesi olan Samsung Galaxy Note 5 modeli, Ağustos ayı itibariyle raflarda yerini alacaktır.

Bu büyük markanın yeni nesil 64 bit 14 nm Exynos 7422 işlemcilerinden gücünü alacak olan Samsung Galaxy Note 5 modeli, 8 çekirdeğin tamamını aynı anda kullanmaya başlayacaktır. Çalışma hızının 1.50 GHz olduğu ve 4GB DDR4 RAM taşıdığı gibi özellikleriyle karşımıza çıkacaktır. Performans ve özellik olarak üst düzey bir cihaz olarak bilinen Phablet modeli, daha şimdiden tüm ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştır. (Sony Xperia Z5 Compact Özellikleri yazımıza Göz Atmak isterseniz)

Üstelik bu konuda çok daha detaylı bilgi sunacak olan kaynaklar da Samsung markası tarafından belirtilmiştir. Samsung Galaxy Note 5 cihazını satın almak istiyor ancak kararsız durumdaysanız eğer ayrıntılı bir bilgiye ihtiyacınız var demektir. Bu konuda Samsung markasının kaynaklarını da değerlendirebilirsiniz.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here