MWC 2015 etkinliği kapsamında tanıtımı yapılan Samsung Galaxy S6 cihazı şık ve ince tasarımıyla her göreni kendine hayran ederken, uzaktan seyretmenin yarattığı burukluğunu yaşayabilirsiniz.

Tasarımsal açıdan iyi derecede olduğu kadar donanımsal açıdan da üst düzey bir cihaz olduğunu görür görmez kanıtlayacaktır. Üstelik bu cihazın teknik özellikleri, tasarımı ve kamerası da dikkat çeken konulardan bazılarıdır.

Samsung Galaxy S6 Donanım

Donanımsal açıdan yenilikçi yapısıyla dikkat çeken bu cihazı daha ayrıntılı bir şekilde incelemek gerekir. Bu konuda her kesimden kullanıcıyı memnun edebilecek düzeyde ve kalite düzeyi kuşkusuz derecede etkilidir.

Galaxy S6 cihazını ilk elinize aldığınızda cihazda ciddi anlamda ısınmaların olduğunun doğruluğunu görebilirsiniz. Hatta bu durumdan dolayı endişelenerek servis hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Kamera özelliklerine değinecek olursak, Galaxy S6 cihazının son derece başarılı olduğu söylenebilir. Tercih edilen F1.9 diyafram aralıkları ile en güçlü rakibi iPhone 6 cihazını geride bırakmayı başarabilen Samsung Galaxy S6 cihazının kamerasıyla da dikkat çekmeyi başarabiliyor. Bu konuda son derece iddialı bir cihaz olduğu da söylenebilir.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here