SAMSUNG GALAXY S6 EDGE SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİ

Samsung markasının gözde cihazı Galaxy S6 edge modelinin bazı sorunları gündeme gelmiştir. Geçen Haziran ayında hem Galaxy S6 hem de S6 edge kullanıcıları son derece gizemli bir problemle karşılaşmıştır.

Samsung Galaxy S6 edge sorunlarının arasında yer alan bu problem ise, Hızlı Ayarlar menüsü içerisinde bulunan Mobil Veri tuşunun kaybolmasıydı. Hatta kaybolması şöyle dursun geri dönüşü de yoktu.
Mobil veri tuşunun kaybolması sonucunda yeni bir yama yayınlanmıştır. Quick Panel Restore adını taşıyan bu yama yani uygulama Galaxy App Store içerisinde yer almaktadır. Bu uygulama şu anda yalnızca Galaxy S6 ve S6 edge cihazları için mevcuttur.

Samsung Galaxy S6 edge sorunları arasında yer alan bir diğer problem ise, arka kapağın soyulmasıdır.
Pek çok Samsung kullanıcı Galaxy S6 edge modeli için çıkartılabilen arka kapağın istenildiğinde bu durumdan bahsedilmemişti.

Samsung Galaxy S6 edge sorunları arasında bulunan bu problem henüz S6 edge modelinde rastlanmamıştır. Ancak S6 modelinde sıklıkla görülmektedir.

Bilhassa güneşte direkt olarak maruz kalması ya da ısınması gibi durumlar soyulma konusunda etkili bir rol oynamaktadır.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here