Samsung markasının büyük ses getiren bir başka cihazı da Galaxy S7 modelidir. Aslında bu konuda çok sayıda araştırma ve görüş bildirilmiştir.

Samsung Galaxy S7 cihazının fiyatı da aynı şekilde en çok bilinmek istenen konulardan biridir. 4K ekran olduğunun söylentileri doğruluk payı taşıyor mu bilinmez ancak eğer gerçekleşirse son derece yüksek bir rakamla karşılaşmanız da olasılıklar arasında yer alır.

Bu durumun nedeni ise, bugünkü fiyat aralığı çok daha yüksek düzeye çıkarabilecek tek unsur, 4K ekrandır. 4K ekran yer almazsa eyer yine aynı düzeylerde fiyat aralıklarıyla karşılaşmak mümkündür.

Peki, Samsung Galaxy S7 özellikleri nelerdir ve ne gibi işlevleri vardır? Uzun zamandır neredeyse her insanın duyduğu ‘Snapdragon 820 v3.x.’ adlı bir modelin Galaxcy S7 cihazı için test edildiği yönündedir.

Snapdragon 810 ile 820 karşılaştırması Çin web sitesi olan Weibo’da yayınlanmıştır. Weibe web sitesinin yaptığı habere göre teste tutulan iki tane Snapdragon 820 mevcut haldedir. Tüm bunlardan yüksek düzeyde puan alan şeyin Samsung Galaxy S7 modelinde kullanılacağı iddia edilmektedir.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here