Samsung Gear 360 Kamera İncelemesi

Samsung’ un yeni 360 derecelik kamera’Samsung Gear 360, önceki modelinden daha küçük, daha ince, daha hafif ve daha ucuz, aynı zamanda daha hızlı! Samsung Gear 360, en iyi görüntü almak için, gelişmiş özelliklerle dolu bir uygulamayla kameraya erişiyor.  Samsung Gear 360 kameraya uzaktan erişirken, aynı zamanda fotoğrafı hızlıca arkadaşlarınızla yakalamanıza olanak tanıyan en kolay 360 derecelik kameralar arasında seçim yapmanızı sağlıyor.

Samsung Gear 360 kullanılan 15 megapiksellik kamerayla çok fazla ayrıntıya sahip olmanızın yanı sıra, video modun da 30FPS’de sorun olmadan 4K’da en iyi görüntüyü veriyor. Kamerayı çok amaçlı kullanabilir, isterseniz her şeye yapıştırıp kullanabilirsiniz. Kameradaki müthiş mikrofon, her yönden ses yakalayabilir.

Samsung Gear 360 su sıçramasına dayanıklı olmasına rağmen su geçirmez değil. Gear 360 bir selfie çubuğuna sabitlenebilir ve tripodla kullanılabilir. Samsung Gear 360 üzerinde gördüğümüz ekran, büyük avantaj sağlıyor. Cep telefonu arayüzüne girmeden, ekran arayüzünden kameradaki tuşları kullanarak ayarlamaları yapıp, kayda girebiliyorsunuz.

Sonuç olarak Iphone ilede kullanılabilen, kullanımı kolay, fiyatı uygun, kamerası güzel, satın alabileceğiniz en iyi 360 derecelik kameradır.

Samsung gear 360 derece kamera

 

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here