Galaxy SD, MicroSD Kartları
Galaxy SD, MicroSD Kartları

Samsung markası köklü ve etkili bir karar alıp yeni cihazlarında çıkarılabilen pil ve SD kart desteğini çekmiştir. Yani tıpkı iPhone modellerinde gördüğümüz ve ‘odun’ olarak tanımlanan modeller tasarlamıştı. Ancak son günlerde Samsung SD kart desteği konusunda belirtilen eleştirilerin sonucu olarak bu karardan vazgeçilecek gibi gözükmektedir.

Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen Galaxy Note 5 cihazında tekrardan SD kart desteği olup olmayacağı daha cihaz piyasaya sürülmeden başlamıştı. Samsung markasına yakın ilişkisiyle bilinen Sammobile web sitesinin yayınladığı habere göre Galaxy Note 5 cihazında 128 GB desteği olan hafıza kartı görünebilir.

Samsung SD kart desteğinin tekrar gündeme gelmesi de tüm Samsung kullanıcıları açısından son derece önemli bir husustur.

Son yılların popüler markası olmasının yanı sıra piyasaya sürdüğü cihazların özellikleriyle de dikkat çekmeyi başarmıştır. Hatta özellikle Samsung SD kart desteğinin tekrar gündeme gelmesi en çok ilgi gören konular arasında yerini almıştır. Umuyoruz ki, ilerleyen günlerde bu konu hakkında yeni bilgilerin olumlu ve faydalı anlamda duyurusu yapılır.

Bu Yazıyı Okuduysanız Kesinlikle Bu Makalemizde Dikkatinizi Çekebilir. Samsung Galaxy Note 4 Arızalandı Ya Sonrası?

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here