Samsung S Pen Gerçekten Etkilimi ?
Samsung S Pen Gerçekten Etkilimi ?

Samsung markası geride bıraktığımız hafta içerisinde Galaxy S6 edge+ ve Galaxy Note 5 model cihazlarının tanıtımını yapmıştı. Türkiye ya da Amerika ülkeleri ise bu iki ayrı cihaza da aynı anda ulaşacak şanslı ülkeler arasında yer almaktadır. Samsung S Pen de aynı şekilde dikkatlerden kaçmamıştır.

Tüketim konusuna gelindiğinde ise zaten ufak Amerika olarak görüldüğümüzden dolayı önümüze ne sunulursa sunulsun elde etmeye çalışıyoruz. Bu durum da yaşanan bir gerçektir. Avrupa bölgesinde ise durum biraz farklıdır. Bu nedenle de Samsung markası, Note 5 modelini Avrupa genelinde satmayacaktır. Ancak Samsung S Pen yetkililerin de tercihleri arasında yer almaktadır.

Marka yetkililerinin çeşitli kurumlara belirttikleri görüşler ise, Avrupa genelinde bulunan kullanıcıların Samsung S Pen’i tercih etmedikleri, Note modellerinin serisini yalnızca geniş ekran olduğundan dolayı tercih ettikleri yönündedir. Samsung markası da Avrupa genelinde büyük ekran olmasını isteyen Galaxy S6 edge+ modeli ile yetinsin şeklinde bir görüş paylaşmış olabilir. Bu konuda S Pen ile ilgili her insanın farklı görüşü olduğu da söylenebilir.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here