SONY CES 2016
SONY CES 2016 ÜRÜNLERİ

SONY CES 2016 ÜRÜNLERİ

Sony CES 2016‘da tanıtılacak yeni ürünlerini duyurdu. Sony CES 2016 ürünlerini inceleyelim…

2016 SONY BRAVIA SERİSİ TV’LER

Sony 2016 Tv’ler tasarım olarak harika, 4K ve Android Tv olarak güzel bir deneyim yaşamanıza son derece eğlenceli heyecan verici özellikler sunuyor. İlerleyen teknolojiye hazır 4K HDR TV görüntü kalitesi, HDR film ve son derece mükemmel renk ve netlik ayarı sunuyor. Sony Bravia TV’ler, şimdi daha ince gövde,daha ince çerçeve ve eğlence konfor sunuyor. TV yayını ve İnternet üzerinden uygulamalar, oyunlar deneyiminize hazır olarak geliyor.

SONY 4K HDR ANDROİD TV
SONY 4K HDR ANDROİD TV

SONY H.EAR GO kablosuz hoparlör, Mükemmel ve etkileyici ses deneyimi, kullanım kolaylığı ve taşınma imkanı ile deneyime hazır olun.

h.ear go kablosuz hoparlör
h.ear go kablosuz hoparlör

SONY 4K HANDYCAM ile keyifli ve maceralı günlerinizi kaydedin. Düşündüğünüz herşeyi yaşayın kaydedin anılarınızı ölümsüz yapın. Mükemmel ses ve görüntü kalitesinin tadına varın.

Sony 4K Handycam
Sony 4K Handycam Kamera

Sony Cam Hoparlör çok kibar ve şık olan bu ses ürünü evinizin her tarafına kristal netlikte ses sunarken sade bir görüntü ve ışıklandırma sunmak için tasarlanmış.

Sony Cam Hoparlör
Sony Cam Hoparlör

Sony CES 2016 oldukça güzel olacağa benziyor. Sony yeni ürünlerini keşfetmeniz Sony CES 2016 da bulunup incelemeniz gerekiyor. En yeni teknoloji ürünleri ve yenilikler her zaman olduğu gibi yine CES 2016 fuarında olacak.

Sony CES 2016 fuarında diğer Sony ürünleri arasında kulaklık, akıllı saatler, ışıklandırma ampülleri, telefonlar, tabletler, fotoğraf makineleri, ses sistemleri, araç içi teyp, playstation, projektör, blureay disc, dvd, walkman, ses kayıt cihazı, taşınabilir şarj cihazı ve daha birçok ürün yelpazesinden hangileri bulunacak takipte olacağız. Gelişen haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Sony teknoloji ürünleri imalatında en eski firmalardan biri olması nedeniyle devamlı ürünleri merak uyandırmıştır. Sony her yeni çıkardığı ürüne mükemmel özellikler getirmiş ve  göze hoş gelen heyecan verici  tasarımlar vermiştir. Sony her zaman ürün çalışmalarında tek bir proje üzerinde çalışma yapmamış çoklu çalışma modeliyle ilerlemiş ve kendisini ispatlamıştır. Yazımızın sonuna gelmişken belirtmekte yarar görüyorum sürekli Sony ile ilgili gelişmeleri sitemizde bulabilirsiniz Takipte kalın.

HENÜZ YORUM YOK