SONY XPERİA Z5 İÇİN TÜRKİYE FİYATI AÇIKLANDI
SONY XPERİA Z5 İÇİN TÜRKİYE FİYATI AÇIKLANDI

Sony markasının en etkili geri dönüş umudu ve yepyeni amiral gemisi olan Sony Xperia Z5 akıllı telefon modelinin Türkiye fiyatı açıklanmıştır. Astronomik niteliklerde olmasa bile yine üst düzeyde tutulan fiyatlar dövizin değeri düştükçe azalır gibi bir beklenti söz konusudur. Ayrıca elbette ki dövizin de düşmesi beklenmektedir.

Sony Xperia Z5 İçin Türkiye Fiyatı

Üstelik Sony markasının yepyeni serisinden sunulacak olan üç ayrı cihaz da ülkemiz genelinde satışa sunulacaktır. Bu doğrultuda Xperia ailesinin en yeni ufak eniştesi olarak tanımlanan Sony Xperia Z5 modelinin fiyatı da ortalama 1999 TL civarında olacaktır. Ayrıca kalite ve fiyat olarak serinin içinde şu anda en etkileyici cihaz Xperia Z5 Compact cihazı olduğu söylenebilir.

Bir boy büyüğü olan Xperia Z5 için de belirtilmiş olan fiyat yaklaşık 2499 TL civarında olacaktır. Ayrıca bu serinin prestij cihazı niteliği taşıyan Sony Xperia Z5 Premium da ülkemiz genelinde 2999 TL civarında satışa sunulacaktır. Tüm bunların yanı sıra söz konusu olan bu cihazların önümüzdeki günlerde satışa sunulması beklenmektedir.

Bu Makalede  Sony Xperia Z5 Özellikleri Bulabilirsiniz

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here