Toch Assist Nedir ve Ne İşe Yarar?
Toch Assist Nedir ve Ne İşe Yarar?

Android Tuch Assist nedir?

Öncelikle iOS işletim sistemli cihazlar ile yaşamımızın bir kenarında yer alan Touch Assist özelliği Lollipop güncellemesi ile Android işletim sistemi kapsamında da kullanılabilir niteliklere taşınmıştır.

Peki, bu özellik nedir ve nasıl çalışır? Yani biz kullanıcılara sağlayacak faydalar nelerdir? Öncelikle bu özelliğin tam olarak tanımını yapmamız gerekir.

Fiziksel nitelikleri tuşları kullanmayı tercih etmeyen insanlar için tasarlanmış ve sunulmuş olan bu uygulama aslında pek çok işlevi barındırmaktadır. Son uygulamalar, ana menü tuşu, güç tuşu kullanımı ya da daha pek çok kolaylığı sağlayabilen bir sistemdir. Peki Touch Assist özelliğini nasıl aktif hale getirebiliriz?

Söz konusu olan bu Toch assist özelliğinin nasıl açıldığı ve kullanılmaya başlandığını da bilmek gerekir. Ancak bu şekilde bu kolaylıklardan faydalanabilirsiniz.

İlk olarak Touch Assist özelliğini kullanmaya başlamanız için akıllı telefonunuzda Android işletim sisteminde Lollipop 5.0 ve üzerindeki işletim sisteminin kurulu olması gerekir. Üstelik ‘ayarlar’ menüsünden çok kolay bir şekilde bu özelliği aktif hale getirebilir ve kullanmaya başlayabilrisiniz.

Toch Assist Yükle

DEĞERLENDİRME
Toch Assist Faydalımıdır
Önceki haberTürkiye Note 9 Android 10 Güncellemesi Yayınlandı
Sonraki haberYoutube Kazancı Ve Adsense Geliri Vergisi
Avatar
Android haberlerinin,uygulamaların,oyunların ve telefonlarla ilgili yazıların bulunduğu kısaca android adına herşey

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here