Türkiyedeki en iyi btc ve altcoin alış satış borsası konusunda yazımız sizlere ön bilgi olup yol gösterecektir. Türkiyede birçok dijital para alış satış platformu vardır. Sizlere en fazla işlem hacmine sahip Sistemkoin,platformundan bahsedeceğim. Sistemkoin üst seviye güvenlik sistemleriyle korunmaktadır. Coinlerin tamamı %98 offline soğuk cüzdanlarda muhafaza edilip korunmaktadır. Hacker saldırıları için yüksek firewall koruması bulunmaktadır. Btc ve altcoin alış satış işlemlerinde bildiğiniz gibi güvenlik çok önemlidir. Sistemkoin yüksek güvenlik korumasında kendini kanıtlamıştır.

Sistemkoine referansımızla üyelik açıp kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Üye olmak için Buradan sayfaya gidiniz. TIKLA…

sistemkoindeki coinler
sistemkoindeki coinler

Sistem arayüzü oldukça basittir ve binance borsasına benzemekte olup saniyeler içinde güvenli olarak işlem yapabilirsiniz. Şirketin anlaşması olan bankalardan para yatırma ve çekme işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. 7/24 canlı desteği arayıp kafanıza takılan tüm sorulara destek alabilirsiniz.

sistemkoin örnek coin listesi
sistemkoin örnek coin listesi

Yatırma ve çekme işlemleriniz 15-20 dakika içinde gerçekleşip, yüzde 0.015 komisyon alınmaktadır. Sistemkoinde iki aşamalı tüm doğrulama yöntemleri kullanılmaktadır. Sistemkoinde tüm güncel coinleri güncel fiyatlar üzerinden alıp satabilirsiniz.

Sistemkoin mining işlemlerine sahip olup, 7/24 yüksek verimlilikle mining yapılmaktadır.

sistemkoin alış satış örnek resim
sistemkoin alış satış örnek resim
sistemcoin para yatırma çekme örnek resim
sistemcoin para yatırma çekme örnek resim
sistemkoin coin cüzdanları
sistemkoin coin cüzdanları

Üye ol avantajları yakala…

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here